Fİnk Haberleşme

Fink Haberleşme toplu sms çözümleri , mobil sms çözümleri alanında sektöre değer katmak ve Kurumsal ve Kamusal sms çözümleri sunmak üzere 2009 yılından bu yana kesintisiz hizmet vermektedir. Her geçen gün bir çığ gibi büyüyerek ve hızlanarak küreselleşen dünyamızın evrensel gelişme aracı bilişim teknolojileri olmuştur.

  • Fink Haberleşme Toplu sms hizmetleri iletişimi çözümlerinde ,İtibarımız teknik uzmanlık, endüstri deneyimi, kaliteli destek ve hizmet güvenilirliği üzerine kuruludur. Bir iş mesajlaşma sağlayıcısına ihtiyacınız olursa, doğru yere geldiniz.
  • Fink Haberleşme Toplu sms hizmetleri nihai hedefi Yerel SMS sonlandırma sağlamaktır. Küçük, orta ve büyük şirketler için OTP, İşlem, Hatırlatma, Promosyon ve Bilgilendirme SMS Kampanyalarında uzmanız.
  • Ağlarını ticarileştirirken ve gelirlerini optimize ederken tüm küresel pazarlarda iletişimde devrim yaratacak en iyi ve en son dijital teknolojileri dünyaya sunacağımıza söz veriyoruz. Ayrıca, müşteri memnuniyetini sağlamanın ötesine geçen özel ekibimiz aracılığıyla yüksek kaliteli mesajlaşma çözümleri sunmayı da sağlıyoruz.