Toplu SMS, dünyada “Bulk SMS” olarak kullanılan terimin Türkçe karşılığıdır. Genelde pazarlama amaçlı kullanılan bu sistemde internet aracılığı ile cep telefonlarına SMS, yani kısa mesaj yollama işlemidir. Bu gönderimi bilgisayar veya mobil uygulama ile kullanıcı adı ve şifre girişi yaparak sms hizmeti veren firmanın paneli üzerinden yapılmaktadır. Toplu SMS hizmetindeki “Toplu” ifadesi sizi yanıltmasın; seçtiğiniz numaralara tek tek sms yollayabileceğiniz gibi, aynı anda binlerce numaraya da sms yollayabilirsiniz.
Artık SMS’in modası geçti diyenleriniz olabilir…(?) İşletmelerin, iş geliştirmek, gelirlerini ve hizmet kitlelerini arttırma konusunda teknoloji ile birlikte değişen rekabetçi ortama uyum sağlamaları ve aynı zamanda bu değişime yön vermek için kullandıkları araçların nitelikleri büyük önem taşımaktadır. Birçok işletme, reklam yapmak, ticaret yapmak, müşterilerine bilgi vermek, duyuru yapmak, toplantı ve etkinlik oluşturmak için çeşitli yöntemler kullanmaktadır. Mail göndermek, sosyal medya araçlarını kullanmak, mobil uygulamalar geliştirmek ve toplu sms göndermek bu yöntemlerin en başında gelmektedir. Toplu sms hala en etkili ve herkese ulaşabileceğiniz en ekonomik iletişim aracı olması sebebiyle en yaygın kullanılan rakipsiz bir haberleşme aracı olarak popülerliğini korumaktadır. Aynı zamanda binlerce kişiye anında ulaşım imkânı sağladığı için diğer iletişim yöntemlerine göre çok daha hızlı ve pratiktir. Bir diğer özelliği olan, raporlama özelliği ile mesajların ulaştığı kişi sayısını ya da olumsuz geri dönüşleri detaylandırabilirsiniz.
Toplu SMS’ in yaygın kullanım alanları içerisinde, reklam, tanıtım, hatırlatma, duyuru, özel gün tebrikleri, anket oluşturma, kargo takip desteği ve özel teklifler yer almaktadır. Ayrıca banka veya güvenlik gerektiren kişisel hesap veya uygulama girişlerinde şifre onayı veya parola gönderimi olarak %99 cep telefonlarına gönderilen SMS tercih edilmektedir.
Toplu SMS gönderim işlemi yasalara uygun çerçevede yapılmaktadır. 18 yaşını aşmış her birey kullanım için müracaat edebilir ve uygunluk doğrultusunda toplu sms hizmetinden faydalanabilir. Gerek bireysel kullanıcılar gerekse resmi veya özel tüm kurum ve kuruluşlar için başlıklı sms veya numaralı sms kullanımı gereği Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu yönetmeliğince üyelik türüne göre evrak alınması zorunludur. Kurulum ve aktivasyon işlemlerinizin ardından aynı gün içerisinde sizi özel üye panelinize erişim sağlayarak tek tuşla gönderim sağlayabilirsiniz.

%100 İade

Kendimize güveniyoruz!
Memnun kalmazsanız paranızı iade ediyoruz.

Hızlı Gönderim

On binlerce telefon numarasına aynı anda mesaj yollayın,
iletim raporu alın.

%100 Güvenli

Bilgileriniz bizimle gizli ve güvende.
Rehberiniz ve bilgilerinizi koruyoruz.

Anında Destek

Satın alımdan önce ve sonra destek talepleriniz için bize kolayca ulaşın.


İŞLETMENİZİ YÖNETİN

Hesaplı Fiyatlar

Düşük maliyetler ile müşterilerinizle anında etkileşime geçin.

Tavsiye Edilen Sms Firması

2014 Yılından beri on binlerce mutlu müşterinin tercihi ve tavsiye ettiği sms firması olduk.

Hızlı SMS

Olağanüstü hızlı SMS gönderimi; Binlerce mesajınız birkaç saniyede cebe ulaşsın.